KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15618380
nr 1561 8380
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Träsnitt, Signerad. Bildmått: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 46x43 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:59:06